Informacje o realizacji wysyłki

Paczki są wysyłane możliwie jak najszybciej po otrzymaniu płatności, nie później niż 7 dni roboczych (w zależności od producenta danego towaru) po otrzymaniu płatności i wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, a opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej masy przesyłki. Radzimy zgrupować swoje produkty w jednym zamówieniu.

Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Pudełka mają duże rozmiary, a twoje przedmioty są dobrze chronione.

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod wskazany przez Kupującego adres w trakcie składania Zamówienia. Wysyłka Zamówień odbywa się w dni robocze. Zmiana adresu dostawy po złożeniu przez Kupującego Zamówienia jest możliwa tylko przed jego wysłaniem. 

Sprzedający zaleca sprawdzenie w obecności kuriera dostarczonego towaru, pod kątem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych w wyniku transportu oraz sporządzenia protokołu szkody. Brak sporządzonego protokołu szkody nie stanowi jednakże podstawy do nie rozpatrzenia reklamacji Kupującego przez Sprzedającego.

Kupujący może odebrać zamówiony Towar również osobiście w Punktach Odbioru, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru (mailowo lub telefonicznie) ze Sprzedającym oraz dokonaniu płatności za zamówiony Towar przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego zgodnie z pkt 3 §3 Regulaminu.